Načelnik Katić održao sastanak s predstavnicima sportskih klubova

Načelnik opštine Istočno Novo Sarajevo Jovan Katić održao je konstruktivni sastanak s predstavnicima klubova koji se suočavaju s određenim izazovima u radu.

Tokom sastanka, definisane su poteškoće i uzroci problema, razgovarano je o mehanizmima rješavanja, resursima koji su neophodni za to, te je na kraju definisan strateški plan unaprijeđenja za narednih nekoliko godina.

Takođe, bilo je riječi i o načinima unaprijeđenja već dobre saradnje između Opštinske uprave i klubova, kao i o saradnji na polju organizacije sportskih manifestacija u našoj opštini.

Načelnik Katić je istakao da vjeruje da će od današnjeg dana, zajedničkim naporima, razvoj sporta u Istočnom Novom Sarajevu dodatno krenuti putem uspjeha i napretka