Матурантима средњих школа по 100 КМ од општина Источно Ново Сарајево и Источна Илиџа

Општине Источно Ново Сарајево и Источна Илиџа новчано ће подржати матуранте износом од 100 КМ за помоћ у припреми за прославу матуре.

Матуранти Средње школе „28. јуни“ и Средњошколског центра „Источна Илиџа“, њих укупно 313, највише из Источног Новог Сарајева и Источне Илиџе, те ученици који похађају ове средње школе а долазе из других општина могу да се пријаве за исплату средстава.

Ученици завршног разреда из обје школе, који имају пребивалиште на територији општине Источно Ново Сарајево, као и ученици Средње школе „28. јуни“ са пребивалиштем у другим општинама, пријављују се у згради Општине Источно Ново Сарајево.

Потребно је да ученици доставе пријаву пребивалишта (ЦИПС) и копију банковне картице/број трансакционог рачуна у канцеларију број 14 најкасније до 15. маја 2024. године.

Ученици који имају пребивалиште на територији општине Источна Илиџа, као и ученици из других општина који похађају Средњошколски центар „Источна Илиџа“, пријављују се у просторијама Општине Источна Илиџа.